• Dzień Babci i Dziadka

•        13 stycznia, jak co roku w naszej szkole zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W tych dniach dzieci zaprosiły do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. Przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Dziękujemy !!!

• Na parkiecie wielki szał...

•       Dnia 11.01.2023r. uczniowie naszej szkoły okres karnawałowy rozpoczęli zabawą karnawałową, na której bawili się ze swoimi nauczycielami, rodzicami i rówieśnikami. Muzykę zapewnił dzieciom DJ. Wszyscy bawili się wyśmienicie, wykazali się doskonałą znajomością muzycznych hitów, a dobre humory nie opuszczały nikogo do ostatnich minut na parkiecie. O nastroju panującym na sali świadczą zdjęcia, a nam pozostaje podziękować rodzicom oraz wszystkim tym, którzy brali udział w przygotowaniach do zabawy i jej obsłudze.

Królem i Królową balu zostali: Kinga Gałka i Wojciech Kędzierski

Lena Waręciak i Wojciech Marczak

•      Konkurs MSC i Orientarium „Zostań strażnikiem mórz i oceanów”

•       Zakończyliśmy projekt  platformy edukacyjnej Librus. Przez kilka miesięcy nasi uczniowie zapoznawali się z ochroną ekosystemów morskich. Na podstawie materiałów edukacyjnych grupy MSC Polska oraz filmu ,,Mój tata jest rybakiem” uczniowie  dowiedzieli się jak wygląda praca rybaka, czym jest zrównoważone rybołówstwo            oraz przełowienie.

• „Wszyscy Święci Europy”

• Anna Paluch oraz Nikola Miśkowiak reprezentowały naszą szkołę w konkursie poetyckim. Celem projektu było  napisanie wiersza związanego z wybraną postacią spośród Świętych Europy.Dziękujemy.