• JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

•       Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyły się Jasełka. Spektakl przygotowali uczniowie z klas IV-VIII.  Przedstawienie przybliżyło widzom zdarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat - historię dzieciątka Jezus, Maryi i Józefa. Nie zabrakło także pastuszków, aniołków i Trzech Króli. Część artystyczna została wzbogacona śpiewaniem kolęd. Jasełka wprowadziły widzów w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

• Spotkanie z Mikołajem

•  6 grudnia 2022r. wszystkie dzieci czekałyz niecierpliwością. Już kilka dni przed tą datą uczniowie klas młodszych zastanawiali się, co w tym roku przyniesie im w darze ŚWIĘTY MIKOŁAJ. Pomimo braku białego puchu święty dobroczyńca przybył na czas z workiem prezentów dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Sprawiły one dużo radości wszystkim dzieciom, tym małym i trochę większym.

• Animacja poklatkowa

•     Uczniowie klasy 4 w ramach zajęć technicznych zrealizowali projekt animacji poklatkowej. Tematem tego filmu są zasady ruchu drogowego i pieszych na skrzyżowaniu z drogą, z pierwszeństwem przejazdu. Film ten powstał w ramach przygotowania się czwartoklasistów do egzaminu na kartę rowerową. Makiety i film zrealizowali Sebastian Szostak, Lena Waręciak, Jakub Borek, Wojciech Marczak, Jakub Bryła, Wiktor Fus, Rafał Kominek. Uczniowie realizowali projekt pod kierunkiem pani Magdaleny Futoma. W realizacji tego projektu wykorzystany został sprzęt zakupiony w ramach laboratoriów przyszłości.

•  KONKURS TVP

•      Po seansie filmowym  projekcji filmu ,,Orlęta. Grodno 39”, chętni uczniowie  uwiecznili  jego fragmenty. Dziękujemy Kindze Harmidzie, Ani Paluch oraz Nikoli Miśkowiak za reprezentowanie naszej szkoły w tym ogólnopolskim konkursie.